>
Wydział Społeczeństwa Informacyjnego
Departament Cyfryzacji
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

O nas

Napisali o nas!


Nowy sprzęt przez Edukacyjne Wrota (www.samorzad.pap.pl)
Laptopy, interaktywne tablice, projektory, wielofunkcyjne urządzenie skanująco-drukujące i serwery to nowy sprzęt, który w ciągu dwóch lat może znaleźć się na wyposażeniu dwóch szkół podstawowych gminy Kleszczów. To wszystko w ramach projektu „Edukacyjne Wrota Regionu Łódzkiego”.

Czytaj całość

 


 

Drugi etap ŁRST przeszedł ocenę merytoryczną (www.portalsamorzadowy.pl)
Wniosek o dofinansowanie na realizację 2 Etapu Łódzkiej Regionalnej Sieci Teleinformatycznej (ŁRST) uzyskał pozytywną ocenę merytoryczną Komisji Konkursowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.
Czytaj całośćWęzły ŁRST będą w szpitalach (www.cyfrowa-polska.pl)

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz dyrektorzy placówek medycznych zaangażowanych w budowę Łódzkiej Regionalnej Sieci Teleinformatycznej podpisali umowy o lokalizacji węzłów ŁRST w tych jednostkach. Będą one w Zgierzu, Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach, Bełchatowie, Pabianicach, Warcie i Łodzi (Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika).

Czytaj całość

Kampania informacyjna "Jesteś w centrum uwagi" (www.epr.pl)

W październiku rozpoczęła się kampania informacyjna "Jesteś w centrum uwagi" przygotowana dla Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.
Czytaj całość
Konferencja" Innowacje 2009 człowiek i technologie
(www.przedsiebiorczosc.org.pl)


W czasopiśmie "IT w administracji" znalazła się relacja z naszej konferencji "Innowacje 2009 człowiek i technologie". Redaktor naczelny pisma, które swoim patronatem objęło nasze wydarzenie, napisał w relacji pt."Stary człowiek też może" iż w czasie konferencji poruszona został ciekawa kwestia dostępu ludzi starszych do nowych technologii.
Czytaj całość


Dane kontaktoweUrząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Cyfryzacji
Wydział Społeczeństwa Informacyjnego
90-051 Łódź al. Piłsudskiego 8
tel.  (042) 291-98-80
fax  (042) 291-98-81
mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Znajdź nasSzybki kontakt
Konta społecznościowe

 
     
powered by fox contact