>
Wydział Społeczeństwa Informacyjnego
Departament Cyfryzacji
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

Projekty SI

Ogłaszamy konkurs pn. "Młodzież z łódzkiego promuje nowe technologie" dla uczniów w wieku 9-15 lat z terenu Województwa Łódzkiego!

Przejdź do zakładki "Kodo-Łódzkie 2017" znajdującej się w menu kontekstowym po prawej stronie!


Jednym z zadań Wydziału jest realizacja projektów dotyczących budowy społeczeństwa informacyjnego w województwie łódzkim. Podstawą działania Wydziału w tym zakresie jest przyjęta przez Zarząd Województwa Łódzkiego w dniu 17 września 2007 strategia sektorowa "i-Łódzkie 2013. Program Rozwoju Społeczeństwa w Województwie Łódzkim na lata 2007-2013".

W perspektywie finansowej 2007-2013 realizowaliśmy projekty z zakresu budowy infrastruktury SI, udostępniania e-usług publicznych, podnoszenia kompetencji cyfrowych w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych przez mieszkańców regionu, w tym pracowników administracji samorządowej oraz projekty umożliwiające działania w gospodarce opartej na wiedzy.

W nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 podejmujemy szereg działań na rzecz dalszego budowania i utrzymania infrastruktury SI. Kładziemy też duży nacisk na rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Województwa Łódzkiego.

Dane kontaktoweUrząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Cyfryzacji
Wydział Społeczeństwa Informacyjnego
90-051 Łódź al. Piłsudskiego 8
tel.  (042) 291-98-80
fax  (042) 291-98-81
mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Znajdź nasSzybki kontakt
Konta społecznościowe

 
     
powered by fox contact